کوتاه از دیزل نوآوران

شرکت واردات و فروش دیزل ژنراتور با نام دیزل نوآوران یک شرکت تازه تاسیس به وسیله مدیران با تجربه است. که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند.

از عمده فعالیت های دیزل نوآوران در زمینه واردات دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز از کشورهای اروپایی، استرالیا و آمریکا است که از بهترین برندهای بازار کشورهای پیشرفته همانند کاترپیلار ،  کامینز ، ام تی یو ، پرکینز و . . . می‌باشد.

با توجه به قوانین سخت گیرانه در کشورهای فوق که مولدهای برق طی یک دوره کوتاه مدت از سیستم خارج می‌شوند و همچنین کیفیت بسیار بالای این دستگاها، واردات دیزل ژنراتور کم کارکرد عملکرد و کارایی بسیار بالایی در مقایسه با دیزل ژنراتور های برند چینی که به صورت طرح و کپی از روی سازنده های اصلی ساخته می‌شوند، دارند و با توجه به وجود قطعات یدکی پشتیبانی بسیار خوبی از آنها صورت می‌پذیرد.

تجربه کاری مدیران دیزل نوآوران و انجام خرید و واردات مستقیم کالاهای فوق در کنار زیر ساخت های موجود در مجموعه دیزل نوآوران باعث شده است تا بهترین برندهای دیزل ژنراتور از سوی این مجموعه برای تامین نیازهای شرکت ها، معادن، پروژه های ساختمانی و عمرانی، بنادر و کشتی ها  و . . . با قیمت های مناسب عرضه شوند.

برای مشاوره رایگان در زمینه تامین و خرید دیزل ژنراتور های کارکرده و نو از برندهای مطرح روز دنیا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاهده فروشگاه

گارانتی فروش دیزل ژنراتور و تامین قطعات

دیزل نوآوران با داشتن تکنیسین های فنی و مکانیک های باتجربه تمامی دیزل ژنراتور های کارکرده خود را حداکثر تا یکسال یا 1000 ساعت برای خریداران به صورت کتبی گارانتی می‌کند. 

از آنجا که فروش پایان تعهدات ما نیست و در کنار گارانتی، تامین قطعات یدکی دستگاههای فوق از تعهدات دیزل نوآوران خواهد بود.

نصب، راه اندازی و پارالل و انجام تعمیرات

در صورت نیاز مشتریان عزیز خدمات جانبی همانند نصب و راه اندازی در محل پروژه، انجام پارالل با شبکه و تعمیرات دستگاه های دیگر توسط تکنیسین های ما قابل انجام است.  برای مشاوره با کارشناسان دیزل نوآوران در تماس باشید.

تماس با کارشناس فروش

تامین قطعات یدکی دیزل ژنراتور

با توجه به مصرفی بودن برخی قطعات در دستگاه های مولد برق فروش قطعات یدکی در دیزل نوآوران با بهترین قیمت بازار و با تضمین کیفیت انجام می‌شود. به زودی این قطعات به صورت آنلاین در فروشگاه ما قابل خرید خواهد بود. در حال حاضر برای اطلاع از موجودی و قیمت با استفاده از پارت نامبر می‌توانید این موارد را از کارشناسان فروش ما استعلام نمایید.

تماس با واحد قطعات یدکی